Haberler

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü WORKSHOP : Restoran Tasarımı
Tarih: 11.3.2017

    Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü öğrencileri için 11.03.2017 tarihinde okulumuzda workshop düzenlendi.

    Yapılan etkinlikte İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğretim üyelerinin  yanısıra Yüksek İç Mimar Derya Nakiboğlu , İç Mimarlar Odası Kayseri Temsilcisi İç Mimar İlker Solmazoğlu ve restoran işletmecisi Kemal Koçak da katıldı.Yüksek İç Mimar Derya Nakiboğlu ve İç Mimar İlker Solmazoğlu restoran tasarımı üzerinden öğrencilere bilgi ve deneyimlerini aktarırken, öğrencilerin tasarımlarını da inceleyerek katkıda bulundular. Restoran işletmecisi Kemal Koçak ise ' Restoran Tasarımında Göz Önüne Alınması Gereken İlkeler ve Restoran İşletmeciliği' başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. 

   14.03.2017 tarihinde Kemal Koçak restoranının kapılarını öğrencilerimize açarak restoran tasarımında göz önüne alınması gereken ilkeler, tefriş ve sirkülasyon düzenini yerine uygulamalı olarak görmelerini sağladı ve öğrencilerimizin sorularını yanıtladı. Yapılan teknik gezi sonrasında Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanımız Prof.Dr.Ayşe SAĞSÖZ teşekkür belgesini Kemal Koçak'a takdim etti.

                                   

                                   

Haber Arsiv


Yukarı