Haberler

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencileri-Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması
Tarih: 29.5.2017

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencileri Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması 12.5’a katıldı. Öğremcilerimiz 6 Mayıs 2017 tarihinde Beykent Üniversitesi Ayazağa-Maslak yerleşkesinde gerçekleşen etkinlikte çok sayıda üniversiteden İç Mimarlık öğrencileri ile bir araya gelerek tasarım sorunlarını tartışarak ortak çözümler aradılar.

Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması her sene iki defa yapılan tamamen öğrenci merkezli bir organizasyondur. Öğrencilerin tasarıma dair bütün formları düşüneceği, tartışacağı ve yaratacağı bir etkinlik olan buluşma, öğrencilerin birçok bakış açısını bir arada görme şansı buldukları bir ortamdır.

Öğrencilerimiz buluşmada bir çok atölyede farklı konularda çalışma imkanı yakaladılar. Atölyelerden bazıları Microcities, MaketArt, Foam Press, Yükseliş, Kurumsal Etkinliklerde Mekan Tasarımı, Yaratıcılık Atölyesi, Metale Dokunuş, Andy Warhol Atölyesi, Bilinçaltından İmgeye, Gizemli Çizgiler-Kaligrafi, Yazmacılık, Spekülatif Medya Atölyesi, Renkli Bedenler, Tuvaldeki Sanat, Anı-Karakter Tasarımı Atölyesi, Boyada İtalyan Rüzgarı, Zamansız Sandalye Öyküsü, Interbeing, Eskizlerden Takılabilir Formlara, Metinlerden Silüetlere, Dreams Made of Clay, Graffiart, Woody Area, Express Yourself, Film Architecture, Gepettonun Atölyesi, Kinetic Touches to Interior Spaces, Küçük Dünyalar Yaratmak.

Haber Arsiv


Yukarı